top of page

Paketleme Sistemleri

“İnancımızı ve gücümüzü, 45 yıllık İtalyan tecrübesinden alıyoruz !”

Firmanın kurucusu Antonio Bonotto’nun, 45 yıllık deneyimiyle, Türkiye’de ve dünyada, başta bağlantı elemanları sektörü olmak üzere, farklı sektörlerde çalışan yüzlerce paketleme hattında imzası bulunmaktadır.

Gerek Çelikiş, gerekse Bonotto Packaging olarak, yalnızca bir tedarikçi olmayı değil, çözüm ortağı da olmayı tercih ediyoruz. Her bir firmanın kendine özel ihtiyaçları olduğunun farkındayız ve ona en uygun çözümü sunabileceğimizi biliyoruz. Bu konudaki inancımızı ve gücümüzü 45 yıllık İtalyan tecrübesinden almaktayız. 

Bağlantı elemanları sektörünün talep edebileceği, montaj setleri için Kit paketleme hatları, karton kutu içine dolum yapabilen hatları, otomotiv endüstrisinin talep ettiği KLT dolum hatları ve poşet içine dolum yapabilen hatları ürün gamımız içerisinde sayabiliriz. Ürünlerinizi sayarak ya da tartarak istediğiniz şekilde paketleyebiliriz.

Kutuların açılması, ürün dolumu yapılması, kutuların kapatılması, etiketlenmesi, paletlere dizilerek sevke hazırlanması süreçlerinde, istediğiniz tüm işlemleri otomasyon ya da operatör yardımı ile yapabiliriz. Bir başka deyişle hatlarınızı ihtiyaçlarınıza göre tam otomatik ya da yarı otomatik tasarlayabiliriz.  

Konusunda uzman teknik ekibimizin farkını, hattınızın fabrikanızda devreye alınmasıyla birlikte fark edeceksiniz. Yedek parça stoklarımızla, anında yedek parça teslimatı yapabiliyoruz.

“Kit paketleme ve Karton Kutu – KLT - Poşet içine otomatik dolum hatları…”
“Satış sonrası hizmetlerimiz, uzaktan erişimle daha hızlı…”

Kullandığımız standart donanımlar sayesinde dışa bağımlılık minimum seviyede tutulmaktadır. Olası arıza durumunda, uzaktan internet erişimiyle, sisteminize anında erişerek, hızlı çözüm sağlıyoruz. Teknik servis ekibimiz, her zaman fabrikanızda makinalarınıza müdahale edebilecek şekilde hizmete hazırdır.

bottom of page