top of page

Ceratizit Takım ve Kalıp Karbürleri

Kullanıldığında, korozyona dirençli karbür sınıflarımız, artan aşınma direnci ile sonuçlanır, çünkü aşınma hızı ve eğilimi azalır. Kolay aşınan presleme malzemeleri için, CF sınıfı malzeme kullandığımızda, yüksek sertliğe ek olarak, optimize edilmiş bağlayıcıların bir sonucu olarak mükemmel kırılma tokluğu da sunar. Kalıp ömründeki önemli artıştan dolayı, makine duruşları önemli ölçüde azaltılır, böylece tüm sistem son derece verimli kullanılır. Çelik malzeme ömrüyle karşılaştırıldığında, çok daha faydalı sistem elde edilmiş olur.

Laminasyon preslerinde, soğuk dövme - sıcak dövme proseslerinde, gıda üretiminde, cam üretiminde ve birçok alanda kullanılan sert metal konusunda, kullanımınıza en uygun sert metali seçebilecek deneyimli ekibimizle kalıp ömrünüzü uzatıyoruz.

Yarı mamul olarak ya da çizime uygun bitmiş olarak da tedarik edebileceğiniz sert metalleri, istediğiniz adette alabiliyorsunuz. 1 adet de olsa 1000 adet de olsa, aynı özenle ürettiğimizi belirtmek isteriz. Dünyanın dört bir yanında bulunan müşterilerimize 95 yıldır çözüm ortaklığı yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu bilgi birikimini sizinle de paylaşmaya hazırız.

Aynı zamanda “Ceratizit” sert metal tozunu üretip, bitmiş ürün haline getiren Avrupa'nın tek tedarikçisi konumundadır. Bu sayede hızlı teslimat sağlayabilmekteyiz. Konusunda uzman teknik ekibimizle görüşerek, destek alabilirsiniz.

ek olarak, optimize edilmiş bağlayıcıların bir sonucu olarak mükemmel kırılma tokluğu da sunar. Kalıp ömründeki önemli artıştan dolayı, makine duruşları önemli ölçüde azaltılır, böylece tüm sistem son derece verimli kullanılır. Çelik malzeme ömrüyle karşılaştırıldığında, çok daha faydalı sistem elde edilmiş olur.

Geliştirme aşamasında, mümkün olan en iyi yüzeyin nasıl üretileceği ile ilgili stratejik bilgi elde etmek için veya kullanılan takımın aşınma nedenlerini belirleme amaçlı ayrıntılı bir laboratuvar analizi ile testler yapılmaktadır. Sizi, ihtiyacınız için en uygun çözümü sunmak için, Çelikiş desteği ile birlikte CERATIZIT kalitesini yaşamaya davet ediyoruz.

  • Otomotiv ve havacılık parçalarının üretimi

  • İnşaat endüstrisi

  • Mobilya endüstrisi

  • Elektrik & Elektronik endüstrisi

  • Taşlama malzemeleri endüstrisi

  • Takım ve kalıp Endüstrisi

bottom of page